Warning: Illegal string offset 'output_key' in /usr/home/brandish/domains/auto.potkanski.pl/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 604 Warning: Illegal string offset 'output_key' in /usr/home/brandish/domains/auto.potkanski.pl/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 604 Warning: Illegal string offset 'output_key' in /usr/home/brandish/domains/auto.potkanski.pl/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 604 Warning: Illegal string offset 'output_key' in /usr/home/brandish/domains/auto.potkanski.pl/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 604 Warning: Illegal string offset 'output_key' in /usr/home/brandish/domains/auto.potkanski.pl/public_html/wp-includes/nav-menu.php on line 604

auto_uslugi2

Historia

Auto-Service Jacek Potkański to firma rodzinna. Początki działalności sięgają lat 70-tych. Pierwszy warsztat mieścił się w Gdańsku na ulicy Zaroślak. W roku 1991 ze względów ekologicznych (bliskość kanału Raduni) przeniśliśmy się na ulicę Marynarki Polskiej a od 1995 zakład mieści się przy ulicy Narwickiej 10 w Gdansku. W roku 2003 wprowadziliśmy program partnerski obsługujacy floty firm. Elastyczność i szybkośc wykonywanych napraw pozwiliły w krótkim czasie uzyskać znakomite referencje a to spowodowało ekspansję klientów na rynku trójmiejskim. Posiadamy własną flotę samochodów zastępczych - osobowych i dostawczych.

Maszyny i narzędzia

W parku maszyn firmy znajdują się narzedzia pozwalające na naprawę samochodów osobowych, dostawczych oraz co ważne ciężarowych. Posiadamy najnowszy elektroniczny sprzęt diagnostyczny z oprogramowaniem do większosci samochodów, co znacznie ułatwia i przyspiesza naprawę.